Pozitif Güzellik - Seran Göçer - PDF E-Kitap Oku, İndir
Pozitif Güzellik – Seran Göçer

Pozitif Güzellik – Seran Göçer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 1 Ekim 2018
Eklenme: Ekim 1st, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 144
Yazar: Seran Göçer

380 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Genç, güzel, taze bir görünüm arzusu, insanlık tarihi kadar eski. Hepimiz daha iyi görünmek, ışıldamak, zamanın yıkıcı etkilerinden korunmak istiyoruz. Medikal estetik beklentilerimizi karşılama noktasında müthiş bir noktaya geldi.

Artık bilim güzelliğin hizmetinde, mutluluğun izinde, doğallığın peşinde. Bu noktada ünlü doktor Seran Göçer, yıllar İçinde biriktirdiği başarı ve deneyimlerinden yola çıkarak bize tam ihtiyacımız olanı anlatıyor:

Kitap tanıtım amaçlıdır.

Bedenimizin güzelliğini ruhumuzun iyiliğiyle birleştirmenin yollarını! “Pozitif Güzellik”te hem farklı tekniklerle ilgili bilgi sahibi olacak hem de yanlış bilinen doğrulara doğru bilinen yanlışlara yanıtlar bulacak, saklı güzelliğimizi ortaya çıkarmayı öğreneceğiz. Protokoller, tarifler, uygulanabilir yöntemlerle güzellik çok yakınımızda. Hazır olun: İçimizdeki ışık bedenimiz aydınlatacak, şimdi güzellik sırası bizde. Zaman “Pozitif Güzellik” zamanı!

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi - Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi epub indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.