Petey - Ben Mikaelsen - PDF E-Kitap Oku, İndir
Petey – Ben Mikaelsen

Petey – Ben Mikaelsen

Eklenme: Ekim 31st, 2018

1.061 Kişi Tarafından Görüldü

Sevgi, inanç ve dostluk üzerine sımsıcak bir hikâye…

Beyin felciyle doğup doktorların yanlış teşhisleri sonucu zihinsel engelli kabul edilen Petey, iki yaşındayken ailesi tarafından, akıl hastanesine gönderilmek üzere terk edilir. Ufacık yaşında terk edilse de hayata sımsıkı tutunur Petey. Ailesi ondan vazgeçmiştir belki ama o, hayattan vazgeçmez. Yeni evinde şartlar ne kadar ağır olursa olsun mutlu olmak için bir neden bulmakta hiç mi hiç zorlanmaz. Ve bu özelliğiyle etrafındaki herkesi kendine hayran bırakır.

Petey  Ben Mikaelsen Kitabı tanıtım Amaçlıdır.

Mevsimler değişir, yıllar geçer; Petey büyür, yaşlanır… Dostları istemeyerek de olsa onu birer birer terk eder. Petey de bir daha incinmemek için artık kimseyle arkadaşlık etmek istemez. Ta ki gönderildiği huzurevinde Trevor Ladd adındaki bir çocukla tanışana dek. Çok geçmeden ayrılmaz iki dost olan bu küçük çocuk ve yaşlı adamın birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Beyaz Balina Yayınları

 

Editör : Nurten Hatırnaz

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 272

Dil : Türkçe

Bir önceki yazımız olan Sonbahar - Karl Ove Knausgaard başlıklı kitabımızda Sonbahar Karl Ove Knausgaard, Sonbahar Karl Ove Knausgaard Özeti ve Sonbahar Karl Ove Knausgaard pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.