Pençe - Julie Kagawa - PDF E-Kitap Oku, İndir
Pençe – Julie Kagawa

Pençe – Julie Kagawa

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 6 Aralık 2018
Eklenme: Kasım 27th, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 400
Yazar: Julie Kagawa

445 Kişi Tarafından Görüldü

Pençe isimli teşkilatta görev almayı bekleyen genç ejderha Ember Hill gerçek doğasını gizleyip insanların arasına karışabileceğini kanıtlamak zorundadır. Ancak hevesle beklediği yaz aylarını, “normal” bir genç gibi geçiremeyeceği kısa sürede belli olur çünkü Pençe’deki kariyeri için eğitim görmeye başlayacağını öğrenir. Fakat asi bir ejderhayla yolları kesişince Ember o güne dek öğrendiği her şeyi tekrar gözden geçirir.

Ember geleceğini kabullenmeye çalışırken bir St. George askeri olan Garret ise onu avlamakla görevlendirilmiştir. Bir savaş yaklaşmaktadır ve Garret ile Ember hangi tarafta yer alacaklarını seçmek zorundadır… Kendi türlerini kurtarmak için mi savaşacaklar yoksa kaderlerine boyun eğip birbirlerini mi mahvedecekler?

Pençe Julie Kagawa Kitapı Tanıtım Amaçlıdır.

“Kagawa farklı bakış açılarından anlattığı öyküyle etkileyici bir gençlik tutkusu kaleme almış. Seriye güçlü ve gelecek vaat eden bir başlangıç yapmış.”
Publishers Weekly

“Günümüzde geçen fantastik hikâyeye eklenmiş bir miktar romantizmle roman, okuması iyice keyifli hale gelmiş. Kagawa sağlam bir sadakat temasını temposu düşmeyen bir öyküye ustalıkla işlemiş.”
School Library Journal

“Pençe ve St. George arasındaki çekişme çok heyecanlı… ve Kagawa serinin ilk kitabını nasıl da en heyecanlı yerinde bırakacağını iyi biliyor.”
Booklist

“Kagawa’nın ustalıklı hikâye anlatımı sayesinde bu roman fantastik romans alanında göze çarpan bir eser haline gelmiş. Yeni serinin ilk kitabıyla okurlar hem tatmin olacak hem de daha fazlasını isteyecek.”
BookPage

Pençe Julie Kagawa Kitapı Telif hakkı Nedeniylr Kaldırılmıştır.

Bir önceki yazımız olan New York Düşerken - Şenol Ceviz başlıklı kitabımızda New York Düşerken Şenol Ceviz, New York Düşerken Şenol Ceviz Özeti ve New York Düşerken Şenol Ceviz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.