Örümcek Ağı - Agatha Christie - PDF E-Kitap Oku, İndir
Örümcek Ağı – Agatha Christie

Örümcek Ağı – Agatha Christie

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 5th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 192
Yazar: Agatha Christie

2.992 Kişi Tarafından Görüldü

Dışişlerinde gelecek vaat eden saygın bir diplomatın karısı olan Clarissa sürekli düş kurmakta, varsayımlar üretmektedir. Yine bir gün, “Aşağıya indiğimde kütüphanede bir ceset bulursam ne yaparım?” diye düşünür.
Ve sonunda ne yapacağını görme şansını yakalar, bir ceset bulur… hem de evinin salonunda. Onu ortadan kaldırma çabası içinde, evindeki konuklardan kendisine destek vermelerini ve suç ortağı olmalarını ister. Ancak tam da cesedi yok edip,  katili araştırma çabalarına giriştikleri sırada bir polis müfettişi çıkagelir ve bu gizem dolu olayların başlangıcı olur.

Polisiye edebiyatın öne çıkan yazarlarından Agatha Christie’nin romanlaştırılan eseri ‘Örümcek Ağı’, ilk kez Türkiyeli okurla buluştu.

‘Örümcek Ağı’ isimli roman Altın Kitaplar etiketiyle raflarda yerini alan roman, ünlü bir diplomatın eşinin, evinin salonunda bir cenaze bulmasıyla başlıyor.

 

Kitap Tanıtım Amaçlıdır.

“Clarissa sürekli düş kurmakta, varsayımlar üretmektedir. Yine bir gün, “Aşağıya indiğimde kütüphanede bir ceset bulursam ne yaparım?” diye düşünür.

Ve sonunda ne yapacağını görme şansını yakalar, bir ceset bulur… hem de evinin salonunda. Onu ortadan kaldırma çabası içinde, evindeki konuklardan kendisine destek vermelerini ve suç ortağı olmalarını ister. Ancak tam da cesedi yok edip,katili araştırma çabalarına giriştikleri sırada bir polis müfettişi çıkagelir ve bu gizem dolu olayların başlangıcı olur.”

 

Bir önceki yazımız olan Gölgeler - Zülfü Livaneli başlıklı kitabımızda Gölgeler pdf indir, Gölgeler pdf oku ve Gölgeler Zülfü Livaneli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.