Okyanusun Ötesindeki Yıldızlar - Kimberley Freeman - PDF E-Kitap Oku, İndir
Okyanusun Ötesindeki Yıldızlar – Kimberley Freeman

Okyanusun Ötesindeki Yıldızlar – Kimberley Freeman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 24th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 528
Yazar: Kimberley Freeman

5.692 Kişi Tarafından Görüldü

Hayallerine ulaşmak için ne kadar uzağa gitmeyi göze alabilirsin?

 

Agnes Resolute en sonunda büyüdüğü kimsesizler yurdundan kurtulacağı için kendini şanslı hissediyordur. Artık amacını gerçekleştirmeye hazırdır. Kuzey İngiltere’nin bu kırsal bölgesinden gidecek ve ailesinden ona kaldığına inandığı tek şeyi yanına alıp annesini bulacaktır. Ona kalan tek şey ise üzerinde tek boynuzlu at motifi olan bir düğmedir…

 

Tek bir düğmeyle çıkacağı bu yolculuk onun Londra’ya, sonra Paris’e, ardından hiç bilmediği şehirlere gitmesini sağlayacaktır. Peki kalbinin sesini dinleyerek attığı bu adım onu gerçekten ait olduğu yere götürecek midir?

Kitap tanıtım Amaçlıdır.

Kimberley Freeman’ın güçlü kaleminden çıkan Okyanusun Ötesindeki Yıldızlar, unutulmaz bir aşk hikâyesini, özgür ruhlara sahip olan kadınları, anneliği ve aitlik duygusunu ele alan bir başyapıt.

 

 

“Kitapta her dönemin kendi değer yargıları en iyi şekilde işlenmiş. Karakterler sizi alıp götürürken romanın nasıl bittiğini anlayamayacaksınız.”

Historical Novels Review

 

“Bu hikâyeyi okurken bir sonraki sayfaya nasıl geçtiğinizi anlayamayacaksınız.”

-Australian Bookseller&Publisher-

Bir önceki yazımız olan Hünkarım-Bir Tahsin Paşa Romanı - Bahadır Yenişehirlioğlu başlıklı kitabımızda Hünkarım-Bir Tahsin Paşa Romanı, Hünkarım-Bir Tahsin Paşa Romanı epub indir ve Hünkarım-Bir Tahsin Paşa Romanı epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.