Mükemmeli Arayan Kadın - Emre Alkin - PDF E-Kitap Oku, İndir
Mükemmeli Arayan Kadın – Emre Alkin

Mükemmeli Arayan Kadın – Emre Alkin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 27th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 160
Yazar: Emre Alkin

2.750 Kişi Tarafından Görüldü

“Mükemmeli aramak!”

Hani şu etrafımızdaki insanları “Boşuna uğraşıyorsun!” diye uyarıp, gizliden gizliye uğraştığımız mesele. Elimizdekilerle mutlu olmamızı öğütleyen yaşam gurularının gizli hobisi. Mütevazılığın arkasına sığınanların yenildiği savaş.

“Mükemmel iyinin düşmanıdır!” diyenler de olacaktır. Ama bu iş o kadar basit değil. Hani “Galiptir bu yoldaki mağlup” derler ya biraz da öyle işte.

Mükemmeli Arayan kadın Tanıtım amaçlıdır.

Bu kitabın kahramanı bir kadın. Gizemli bir kadın. Adı da “Gizem” zaten. İşinde gücünde mükemmeli aramazken, aşkta mükemmeli aramak için yola koyulmuş biri. Kaybettiği savaşlara rağmen yılmamış. Kadın bu, öyle kolay kolay vazgeçmez. İnat da diyebilirsiniz. Öyle olsun.

İlk kitabımda birbirinden değişik hikâyeleri yazmıştım. İsimleri yoktu kahramanların. Bu kitap bir hikâye kitabı değil ama. Hatta kahramanların isimleri var. Hatta ipucu vermek için mekânların isimlerini de verdim bu sefer.

“Gerçek mi yaşananlar?” diye soranlar olacak elbette. Şöyle cevap vereyim:

“Kurgu gerçektir.”

Fazla kurcalamayın.

Bir önceki yazımız olan Hayat Laftan Anlamaz - Hakan Nergis başlıklı kitabımızda Hayat Laftan Anlamaz Hakan Nergis epub indir, Hayat Laftan Anlamaz Hakan Nergis epub oku ve Hayat Laftan Anlamaz Hakan Nergis özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.