Mükemmel Bir Son - French Oje - PDF E-Kitap Oku, İndir
Mükemmel Bir Son – French Oje

Mükemmel Bir Son – French Oje

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2016
Eklenme: Ağustos 29th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 200
Yazar: French Oje

727 Kişi Tarafından Görüldü

Siz hiç bitmek bilmeyen bir ilişki yaşadınız mı? Ayrılık kararından sonra bile kesilmeyen çağrılar geldi mi telefonunuza? Özledim diye başlayan mesajlar? Sürekli onun tarafından oyalandığınızı hissettiğiniz ama bir türlü kopamadığınız birileri oldu mu hayatınızda? Oturup kendinizi sorguladığınız, hatalarınızı bir bir masaya yatırdığınız, geçmişle hesaplaşıp kendinizi değiştirmeyi istediğiniz o tuhaf ilişkilerden biri yaktı mı hiç kalbinizi? Genç ve başarılı tasarımcı Müge, tam da böyle bir ilişkinin çıkmaz sokağında buluyor kendisini. Bir türlü kopamadığı Volkan’dan uzaklaşıp gerçek aşkı bulma yolculuğuna çıkmak için cesur bir adım atıyor. Tek bir dileği var Müge’nin evrene yolladığı:

Mükemmel Bir Son Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

Sadece evlenme teklifi alsam, evlenmesem bile okey’im. Yani sadece bir an olsun böylesine, ömürlük istendiğimi duyayım, yeter…” Ve ardından evren bu dileği yerine getirmek için derhal harekete geçiyor. Müge ve silip atamadığı Volkan… Müge ve karşısına ansızın çıkan o kibar yakışıklı: Orbay… Müge ve en güvenilir arkadaşlardan gelen beklenmedik ihanetler… Müge ve kendini değiştirmek için harcadığı onca çaba… Müge ve hep hayalini kurduğu ?mükemmel bir son’… Bugüne dek Dizüstü Edebiyat serisinden çıkan kitaplarıyla okurları peşinden sürükleyen French Oje, kadınların iç dünyasına dair biriktirdiklerini Mükemmel Bir Son’da samimi bir karakterin dünyasına dönüştürüyor. French Oje, akıcı dili, kendine has üslubu, duygu ve düşünceleri yansıtmadaki içtenlikli tavrıyla günümüzün başarılı roman yazarlarından biri olduğunun sinyallerini veriyor.

Bir önceki yazımız olan Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı - Sam Horn başlıklı kitabımızda Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı - Sam Horn, Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı - Sam Horn pdf indir ve Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı - Sam Horn pdf oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.