araba kiralama Mahrem - Elif Şafak - PDF E-Kitap Oku, İndir
Mahrem – Elif Şafak

Mahrem – Elif Şafak

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2012
Eklenme: Nisan 13th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 300
Yazar: Elif Şafak

202 Kişi Tarafından Görüldü

“O kadar güzel ki uçmak… Öyle güzel ki tüyden hafif, uçurtmadan serseri, buhardan oynak, toz zerresinden kıvrak, kar tanesinden savruk olabilmek gök kubbede. Niyetim daha, daha da yükseklere çıkmak.

Aklımdan geçen gökyüzünde fersah fersah yükselip güneşin gölgesine değerek, kar gibi beyaz bulutların üzerine çıkıp uyumak ve uyandığımda bir de oradan bakmak dünyaya. Çünkü bilmek istiyorum aşağıda olup biten her şey görülüyor mu buradan bakıldığında?

Merak ediyorum arka bahçelerdeki bilinmeyenleri, işlenmiş kabahatler, yarım kalmış oyunlar kaydediliyor mu satır satır, kelime kelime? Bilmek istiyorum bir mahremiyeti var mı insanoğlu-insan kızının, insan olmanın?”

Şafak, Isabel Allende ekolü büyülü gerçekliğin önemli bir mirasçısı olmaktan öte bir yazar. Romanın görkemli gerçeküstücülüğü kayda değer bir zekâyla desteklenmiş.
-The Independent-

Uyumsuzluklara ve toplumun bunlara nasıl baktığına dair çok
katmanlı bir metin. Sıradışı, sanrılı bir roman…
-Kirkus Reviews-

Bir önceki yazımız olan Elflerin Yaşamı - Muriel Barbery başlıklı kitabımızda Elflerin Yaşamı Muriel Barbery epub indir, Elflerin Yaşamı Muriel Barbery epub oku ve Elflerin Yaşamı Muriel Barbery pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.