Kötü Çocuk II (Kötü Çocuk #2) – Büşra Küçük

Kötü Çocuk II (Kötü Çocuk #2) – Büşra Küçük

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2015
Eklenme: Ağustos 5th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 440
Yazar: Büşra Küçük

1.110 Kişi Tarafından Görüldü

Kötü Çocuk II; Siyahın içindeki beyaz noktanın silik hikâyesi.Kayla ve Meriç’in beklenmedik şekilde başlayan ilişkileri, aile sırlarının ortaya çıkmasıyla daha da derinleşir. Meriç herkesten gizlemeye çalıştığı geçmişinin kapısını Kayla’ya açmıştır ve onun hep yanında olmasını ister.

Meriç kendi aile sorunlarıyla boğuşurken, Kayla’nın onu değiştirdiğine inanıp, iyi ve kötü arasında denge kurmaya çalışır. Kayla ise Meriç’in daha derin bir karanlığa düşmemesi için, ondan ayrılmaya karar verir. 

Meriç’ten uzaklaştıkça hatalar yapan Kayla’nın hayatında iyi olan tek şey, anne ve babasıyla birlikte yaşayamadıklarını geç de olsa gerçekleştirmesidir.Kaçmaya çalıştıkça daha şiddetli birbirlerine çekilen Siyah ve Beyaz.”Sen tuhaf bir çocuksun, Meriç Tuna… Ve ben seni seviyorum.”

Kayla ile Meriç’in karmaşık aşk hikayesine kaldığı yerden devam ediyor. Birbirlerini deli gibi seven fakat karanlık geçmişlerin ve aile sırlarının ortaya çıkması ile sorunlar yaşamaya başlayan ikili yine de birbiri olamadan yapamaz.

Fakat her şeye rağmen Kayra çok sevdiği Meriç’i korumak için ilişkilerine son verir ve ondan uzaklaşmaya çalışır. Fakat bu kaçış aralarındaki bağı daha da güçlendirir ve onlar kaçtıkça aslında birbirlerine daha da yakınlaşırlar.

Bir önceki yazımız olan Engereğin Gözündeki Kamaşma - Zülfü Livaneli başlıklı kitabımızda Engereğin Gözündeki Kamaşma Zülfü Livaneli, Engereğin Gözündeki Kamaşma Zülfü Livaneli epub indir ve Engereğin Gözündeki Kamaşma Zülfü Livaneli epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kötü Çocuk II (Kötü Çocuk #2) – Büşra Küçük” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.