Kiraz Ağacı İle Aramızdaki Mesafe - Paola Peretti - PDF E-Kitap Oku, İndir
Kiraz Ağacı İle Aramızdaki Mesafe – Paola Peretti

Kiraz Ağacı İle Aramızdaki Mesafe – Paola Peretti

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 1 Ekim 2018
Eklenme: Ekim 8th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 208
Yazar: Paola Peretti

2.684 Kişi Tarafından Görüldü

Kiraz Ağacı İle Aramızdaki Mesafe;

Durup kiraz ağacını selamlıyorum. Babamla birlikte her gün geçtiğimiz sokaktan bakınca onu uzaktan -ama sadece biraz uzaktan- görebiliyorum. Aslında karşımda gördüğüm şey renkli bir leke ama ben onun ağaç olduğunu, yani hayallerimdeki gibi iyi yürekli bir devin saçları olduğunu biliyorum. Tamamen bulanık, ama orada.

***

Yazarın kendi yaşam hikâyesinden esinlenerek, küçük bir kızın görme yetisini kaybetmesiyle ilgili kaleme alınmış olan bu roman her yaştan okur için. Küçük Prens, İçimdeki Müzik gibi kitapların hayranları için çok özel bir yeri olacak…

Kiraz Ağacı İle Aramızdaki Mesafe Tanıtım amaçlı yayınlanmıştır.Bu Hikaye Bizlere Göremediklerimizi Gösterecektir.

Mafalda, dokuz yaşındaki bir kız çocuğu ve bildiği bir şey var: Gelecek altı ay içinde, görme yetisini tamamen kaybedecek. Mafalda, görünürdeki bu karanlık gelecekte yolunu bulabilecek, okula gidebilecek, futbol oynayabilecek ve kedisine bakabilecek mi?

Ailesi ve arkadaşlarının yardımıyla Mafalda, kendisi için önemli olan şeyleri keşfetmeye çalışır. Görme yetisini kaybetse de yapabileceği şeylerin listesini çıkarır…

İlham veren bir cesaret ve kararlılık hikâyesi.

Bir önceki yazımız olan Yalancı - Aşkın Nur Karataş başlıklı kitabımızda Yalancı Aşkın Nur Karataş, Yalancı Aşkın Nur Karataş epub indir ve Yalancı Aşkın Nur Karataş epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.