Kendine Tapan Kadın - Suat Derviş - PDF E-Kitap Oku, İndir
Kendine Tapan Kadın – Suat Derviş

Kendine Tapan Kadın – Suat Derviş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 19 Ekim 2018
Eklenme: Ekim 17th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 368
Yazar: Suat Derviş

685 Kişi Tarafından Görüldü

İki insanın birbirini sevmesi mümkün müdür? Yoksa kendine tapan kadın Sârâ’nın dediği gibi insan kendisinden başkasını sevemez mi?

Kendine Tapan Kadın  Suat Derviş Romanı Tanıtım Amaçlıdır.

Suat Derviş’in Gece Postası gazetesinde 1947 yılında tefrika ettirdiği ve büyük ilgi gören Kendine Tapan Kadın ilk kez kitap olarak okurla buluşuyor. Fosforlu Cevriye’den hemen önce kaleme alınan Kendine Tapan Kadın, sınıf çatışmasını, insani hırsların ve çıkarların toplumda açtığı büyük yaraları bütün çarpıcılığı ve cesaretiyle ortaya koyuyor. Genç bir kadının çocukluğunda açılan derin bir yara onu nasıl bir zalime dönüştürür ve en büyük zararı yine nasıl kendisine verir adım adım gösteriyor Derviş.

Titiz ve yoğun arşiv çalışmalarıyla ortaya çıkarılan Suat Derviş külliyatının mihenk taşlarından biri olan Kendine Tapan Kadın yetmiş bir sene sonra okurla buluşuyor.

“Kendine Tapan Kadın’ı -gerçekten soluk soluğa- okuyup bitirdiğimde, bu yaz, Ağustosta, kendi kendime “Unutulmayacak bir roman!” dedim. Anlatışıyla, ele aldığı sorunla, bazı benzersiz sahneleriyle, kurgusuyla, Hele Etmeyezli Sârâ’sıyla.”

Bir önceki yazımız olan Kilden Köprü - Markus Zusak başlıklı kitabımızda Kilden Köprü Markus Zusak, Kilden Köprü Markus Zusak epub indir ve Kilden Köprü Markus Zusak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.