Kelebek Sözü - Ayten Turan - PDF E-Kitap Oku, İndir
Kelebek Sözü – Ayten Turan

Kelebek Sözü – Ayten Turan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 21st, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 240
Yazar: Ayten Turan

39 Kişi Tarafından Görüldü

İnsan bazen yok olmak ister, tam o zaman var olmanın değerini anlarsın. Küllerinden yeniden doğarsın Bazı insanları da, hayatınızda var sanırsınız… Halkın seçilen adamıdır, en tepede Meclisin içindedir. Sanırsın ülkeyi, bu adam kurtaracak, birde bakarsınki… Değil ülkeye, kendine, varlığına sahip çıkamayan birini görürsün. Ve ona verdiğin sözle, kendinde yok olursun. Bazende insan kendine çevresine çok büyük sözler verir ama bu sözleri kendi hariç herkes tuttuğunu sanır, Gerci bazı sözler KELEBEK SÖZÜ gibidir.

Anlayana bir günlük anlamayana bir ömürlüktür.

Ayten Turan ın diğer romanları

Sol Yanımda Dağlar Yıkıldı

İstanbul Karası

Kitap tanıtım amaçlıdır,

 

 

Kitaplar geçmişi ve geleceği toplumun huzuruna sunulan ve okunması gereken bir ürün. Yazarsa geçmişi unutmadan geleceğe birikimleriyle ışık tutandır.

 

 

Genç yazarlarımızdan Ayten Turan yazmış olduğu kitaplarıyla geleceğe bir nebze ışık tutmaya çalışıyor.

Beyninin kıvrımlarından damıtarak yüreğinin içindeki duyguları kitaplara yansıtan Yazar Ayten Turan ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi beğenerek okuyacağınızı umuyoruz. İyi okumalar.

Bir önceki yazımız olan Cerrah - Tess Gerritsen başlıklı kitabımızda Cerrah Tess Gerritsen epub indir, Cerrah Tess Gerritsen epub oku ve Cerrah Tess Gerritsen özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.