Karmaşık (Intertwined Serisi 2) – Gena Showalter

Karmaşık (Intertwined Serisi 2) – Gena Showalter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2014
Eklenme: Ekim 7th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 440
Yazar: Gena Showalter

913 Kişi Tarafından Görüldü

Karmaşık romanında, Aden’ın hayatı yoluna girmiştir. Arkadaşlar. Ev. Hayallerindeki kız. Tabii ufak bir sorun dışında: kısa zaman içinde öleceği kesindir…

Topluma bir türlü ayak uyduramayan asi Aden Stone, Crossroads, Oklahoma’ya geldiğinden beri güzel bir hayat yaşamaktadır. Tabii en iyi arkadaşlarından birinin kurtadam, kız arkadaşının kana susamış bir vampir prenses ve Aden’ın vampirlerin yeni kralı olduğunu saymazsak…

Hem de hâlâ insanken! Yani neredeyse insanken. Kafasının içindeki ruhlar yüzünden Aden her zaman “farklı” olmuştur. Bu ruhlar zamanda yolculuk yapabiliyor, ölüleri diriltebiliyor, bir başkasının zihnini ele geçirebiliyor ve bugünlerde Aden’ın en nefret ettiği özellik olarak, geleceği Tahmin edebiliyordur.


Peki Aden’ı gelecekte ne beklemektedir? Kalbine saplanacak bir bıçak! Çünkü karanlığın yaratıkları savaş hazırlığındadır ve her şeyin merkezinde Aden yer almaktadır. Fakat Aden’ın savaşmadan kaderini kabullenmeye niyeti yoktur…

Arkadaşları ona arka çıkar ve Victoria onunla birlikte olabilmek için kendi geleceğini riske atarken ilk defa Aden’ın hayatında yaşamak için bir nedeni vardır!

“Kitabı okumaya başladıktan sonra bir daha bırakamadım. Muhteşem!”
-Kristin Cast-

“Elinizden düşüremeyeceksiniz. Kitapta okurun her an karşısına çıkan cesaret, kurulan ilişkiler ve aidiyet hissi sayesinde gençler kendilerini karakterlerle özdeşleştirecek.”
-School Library Journal-

Bu kitap yine gerçek Haden, Seth, Chloe, Riley, Victoria, Nathan,Meagan, Parks, Lauren, Stephanie, Brittany ve Brianna için. Karak­terlerinizin hiçbirinden boynuz ve kuyruk çıkmadığına dikkat edin.

Bunun bir sonraki kitapta gerçekleşmeyeceğine söz veremem ama Gee Gee Teyze’nizin rüşvet kabul edeceğini söyleyebilirim…Bu kitap aynı zamanda yazar meslektaşlarım Jill Monroe, KresleyCole ve P.C. Cast için.

Biliyorum, biliyorum. Onların ismini bütün ithaflarımda görüyorsunuz. Ama size yemin ederim, övgüleri sonuna kadar hak ediyorlar.

Bir yazar genellikle yalnızdır ve bu üç yetenekli güzel kadın bana bilgisayarımın dışında bir dünya olduğunu ve ya­kınlarda, benim adıma bir parti yapıldığını hatırlatıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Engereğin Gözündeki Kamaşma - Zülfü Livaneli başlıklı kitabımızda Engereğin Gözündeki Kamaşma Zülfü Livaneli, Engereğin Gözündeki Kamaşma Zülfü Livaneli epub indir ve Engereğin Gözündeki Kamaşma Zülfü Livaneli epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.