Karekök Geometri Sıfır - M. Duş, H. Buğdayoğlu - PDF E-Kitap Oku, İndir
Karekök Geometri Sıfır – M. Duş, H. Buğdayoğlu

Karekök Geometri Sıfır – M. Duş, H. Buğdayoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 6th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 505
Yazar: M. Duş, H. Buğdayoğlu

332 Kişi Tarafından Görüldü

geometriden nefret edenler için güzel bir başlangıç. Karekök ve Geometri çözemeyenlere bu kitap tavsiyemdir.size sınavlarda çıkmış soruların çoğunluğunu çözdürüyor ve nefret ettiğiniz Geometri yi sendiriyor.

Kitap tanıtım Amaçlıdır.

Geometri yapamıyorum diyenler kesinlikle alsın

Modüler Piramit Sistemi’nde pratik yöntem ile teorik yöntem örtüşmüştür. Genellikle uygulamaya geçirîlemeyen ve ihmal edilen amaç ve davranışlar sorular ile ifade edilmiştir. Bu bağlamda Modüler Piramit Sistemi’nde her KÖŞETAŞI bir davranışın soru biçiminde yazılmasıdır. Köşetaşı, bir piramitin köşesindeki taş gibi düşünülmüştür. Bu taş belirlenmiş olan yere konulduktan sonra aynı sıraya ait taşlar kolayca yerleştirilebilecektir. Köşetaşı, AÇIKLAMALI ÇÖZÜM ile anlatıldıktan sonra verilen 4 alıştırma sorusu kolayca çözülebilecektir.

Moralinizin bozulmayacağı kitap. Öğrendiklerini pekiştirmek veya sıfırdan başlayanlar için ender kitaplardan

Bir önceki yazımız olan %100 Okul ve Sınav Başarısı - Numan Kasap başlıklı kitabımızda 0 Okul ve Sınav Başarısı epub indir, 0 Okul ve Sınav Başarısı epub oku ve 0 Okul ve Sınav Başarısı Numan Kasap epub indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Karekök Geometri Sıfır – M. Duş, H. Buğdayoğlu” için 3 Yorum

  • Abi kitabı indirmek için siteye girdim.Kitabı indirmekten başka her şeyi yaptım . Bence insanların vaktini bu şekilde almamalısınız. Son sınıfı okuyan öğrenciler için 1 dk bile ne kadar önemli olduğunu bilmiyorsunuz galiba …

    • Abim O Okul yollarından bizde geçtik ama “kitap tanıtım amaçlı” yazıyor.pdf si temin edildiğinde sitede görebilirsiniz siz öğrencilerin vaktini çalmak aklımızın ucundan dahi geçmez yanlış anlaşılma olduysa şahsıma özürdileriz

    • şu anda siteye pdf sini attım inceleyin işinize yararsa üzerinde çalışırsınız iyi eğitimler

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.