Kansersavar Mutfak - Elif Güveloğlu - PDF E-Kitap Oku, İndir
Kansersavar Mutfak – Elif Güveloğlu

Kansersavar Mutfak – Elif Güveloğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Eylül 5th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 256
Yazar: Elif Güveloğlu

2.842 Kişi Tarafından Görüldü

Kanserle mücadele, kanser hücrelerinin aklı ile beden aklının mücadelesidir. Bedenimiz kanser hücrelerine karşı savunmasız değildir. Daha doğuştan, biz kanser olmadan bize bahşedilmiş bir ‘kanserle mücadele donanımı’ ile doğuyoruz ve bu donanım bir kanserojen denizinde yüzmemize rağmen kanser olmamızı engelliyor. Bir şekilde bu donanıma zarar verip de kanser olduğumuzda da iş bitmiyor; bu sistem iyileştirilirse bizim de iyileşmemizi sağlıyor ki burada da tabiat aklı devreye giriyor. Tabiat, bizim kanserle savaşan sistemimizi ‘kamçılayan’ cevherlerle dolu, beslenirken de ‘şifalanabiliyoruz’ eğer tabiattan bilim ışığında akıllıca istifade edebilirsek.

 

Kansersavar Mutfak  Elif Güveloğlu Kitabı tanıtım amaçlıdır,

 

Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu, Kansersavar Mutfak kitabını, yılların tecrübesi ile işte tam da bunun için yazdı!

 

 

 

Kuru yemişlerden baharatlara, sebzelerden baharatlara, iksirler den şuruplara, çaylardan tatlılara, salatalardan çorbalara ve turşulara tüm kansersavar besinler, farklı tarifler eşliğinde bu kitapta. Bu besinlerle hem kanserden korunmak hem de kanser tedavisine destek olmak mümkün!

Hayykitap iş birliğiyle okuyucuların sofrasına sunulan Kansersavar Mutfak okuyucuları gerek içeriğiyle gerekse biçemiyle bekleyenlerini adeta mest etmekle kalmamış, bekleyenlerin Elif Güveloğlu tarafından kaleme alınacak bir sonraki kitabı heyecanla beklemesini sağlamıştır.

Kanserle mücadele, kanser hücrelerinin aklı ile beden aklının mücadelesidir. Bedenimiz kanser hücrelerine karşı savunmasız değildir. Daha doğuştan, biz kanser olmadan bize bahşedilmiş bir ‘kanserle mücadele donanımı’ ile doğuyoruz ve bu donanım bir kanserojen denizinde yüzmemize rağmen kanser olmamızı engelliyor. Bir şekilde bu donanıma zarar verip de kanser olduğumuzda da iş bitmiyor; bu sistem iyileştirilirse bizim de iyileşmemizi sağlıyor ki burada da tabiat aklı devreye giriyor. Tabiat, bizim kanserle savaşan sistemimizi ‘kamçılayan’ cevherlerle dolu, beslenirken de ‘şifalana biliyoruz’ eğer tabiattan bilim ışığında akıllıca istifade edebilirsek.

Kitabın bölümleri:

1. BESLENME VE KANSER İLİŞKİSİ

2. KANSERSAVAR KURUYEMİŞLER, ÇEKİRDEKLER

3. KANSERSAVAR BAHARATLAR

4. KANSERSAVAR SEBZELER

5. KANSERSAVAR MEYVELER

6. KANSERSAVAR İKSİRLER

7. KANSERSAVAR ŞURUPLAR

8. KANSERSAVAR SALATALAR

9. KANSERSAVAR ÇAYLAR

10. KANSER HASTASININ TÜKETEBİLECEĞİ SAĞLIKLI TATLILAR

11. KANSERSAVAR ÇORBALAR

12. KANSERSAVAR TURŞULAR

Bir önceki yazımız olan Şeyler Denizi - Nalan Kiraz başlıklı kitabımızda Şeyler Denizi epub indir, Şeyler Denizi epub oku ve Şeyler Denizi Nalan Kiraz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.