Kan Kırmızı (Ve Tutkunun Ateşi Aşka Pervane Oldu) – Aslı Karabulut

Kan Kırmızı (Ve Tutkunun Ateşi Aşka Pervane Oldu) – Aslı Karabulut

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2015
Eklenme: Temmuz 9th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 574
Yazar: Aslı Karabulut

135 Kişi Tarafından Görüldü

KAN KIRMIZI bir aşk!

Yakıcı, tutkulu, çıldırtan… İki aşığın da aklını bulandıran bir aşk… Engeller hiç bu kadar tahrik edici olmamıştı. Dokunmadan alev alev yanmamıştı hiç kimse… Hiç tecrübesi olmayan masum bir güzel… İçinde filizlenen aşkı karşısında lafını sakınmayan, ona bile meydan okuyan bir güzel…

Kadınlar hakkında her şeyi bildiğini zanneden yakışıklı bir erkek… Küçük bir kızın ışığına ateş böceği misali pervane olacağını bilemezdi…

Aralarındaki engeller ikisini birbirinden hem uzaklaştırdı hem de birbirine bağladı. ”Onu ilk gördüğüm andan beri her hücremde… Bana dokunmadan beni alev alev yakıp eriten tek erkek… Onsuz her şey renksiz… Gözlerim derin okyanus mavisi gözlerini arıyor.

Görebilmem için onun gözlerine ihtiyacım var… Yanmaya, kül olmaya ihtiyacım var… Onun tarafından tüketilmeye ihtiyacım var…” ”Peri masallarına inanmazdım. Erkeğim ben. İşim olmazdı masallarla. Ve şimdi nefes almam bir peri kızının ellerinde…

O sıcak çikolata gözlerde… Beni eritip bitirmesinde… Dokunmak için çıldırdığım o alev alev yanan teninde… Su gibi içtiğim güzelliğinde… Sadece benim olacak olan masumiyetinde… Engeller umrumda değil… Bu aşkın ateşi ikimizi de yakacak…”

Kısa Giriş

Balım o an aklının durma noktasına geldiğine emindi. Çünkü bu adamın söyledikleri ona hiçbir şey ifade etmiyordu. Gözlerini kapatıp iç çekti ve içinden söylenmeye başladı. Buraya arkadaşının doğum günü için gelmişti.

Koridorda sakince yürürken birkaç erkek ve kadının kendisini kollarından tuttukları gibi bu odaya soktuklarına inanamıyordu. Ortada bir yanlış anlama vardı ama kendisini bir türlü ifade edemiyordu. Üstelik bu karşısındaki adam, kişiliğindeki deli cesaretini söndürmek üzereydi.

”Çekilin önümden!”

Sözler adetâ tıslarcasına çıkmıştı dudaklarından. Bu adamla bu otel odasında daha fazla kapalı kalmak istemiyordu.

Emir keyifli bir şekilde gülmeye başladı. ”Bu sefer kendilerini gerçekten aştılar.”

Bir önceki yazımız olan Kurban - Barbara Freethy başlıklı kitabımızda Kurban Barbara Freethy epub indir, Kurban Barbara Freethy epub oku ve Kurban Barbara Freethy pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.