Kafam Bi Dünya - Cumali Miçooğulları - PDF E-Kitap Oku, İndir
Kafam Bi Dünya – Cumali Miçooğulları

Kafam Bi Dünya – Cumali Miçooğulları

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ekim 23rd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 144
Yazar: Cumali Miçooğulları

173 Kişi Tarafından Görüldü

Tek bir amacım vardı, o da hayallerimin peşinden gitmekti.

 

Yurtdışına gitmekten korkma. Dil bilmemek, bütçe gibi konular seni endişelendirebilir. Halbuki günlük hayatta kullanabileceğin, çok az bir İngilizceyle, dünyanın her yerinde insanlarla iletişim kurabilirsin. Seyahate başlayınca tüm belirsizlikler ortadan kalkıyor ve gezdikçe daha fazlasını görmek istiyorsun.

Hadi hayalini gerçekleştir ve yola çık. Yolda hayatın değişecek. Farklı dilleri öğreneceksin, zevklerini çeşitlendirecek, farklı yiyecekleri deneyecek, dünyanın farklı ülkelerindeki hayatlara tanıklık edeceksin. Dünyaya bir kere geldin, unutma. Hayalini yaşa, risk al, bana sonra teşekkür edersin.

Kafam Bi Dünya Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

 

Cumali Miçooğulları ikinci seyahat kitabı Kafam Bi’ Dünya’da Dubai, Etiyopya, Paris, Zagreb, Tayland ve Atina maceralarını kaleme alıyor.

Kimsenin beni tanımadığı bir ülkede seyahat ederken, o ülkenin bir vatandaşı gibi yaşamaya çalışıyorum. Onların yaşam tarzına, kültürlerine adapte olmaya çalışıp yeni şeyler öğrenmek, beni sıradan bir gezgin olmaktan çıkarıyor, onlardan biri oluyor, o ülkeyi doğma büyüme oralıymış gibi yaşıyorum.

 

Eğlenceli anekdotlar, ülkelere dair merak ettikleriniz ve seyahate dair olmazsa olmazlar…

(Tanıtım Bülteninden)

Bir önceki yazımız olan Kandan Adam - Abdullah Aren Çelik başlıklı kitabımızda Kandan Adam Abdullah Aren Çelik, Kandan Adam Abdullah Aren Çelik epub indir ve Kandan Adam Abdullah Aren Çelik pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.