Issız Kar Taneleri - Kimberley Freeman - PDF E-Kitap Oku, İndir
Issız Kar Taneleri – Kimberley Freeman

Issız Kar Taneleri – Kimberley Freeman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Eylül 24th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 696
Yazar: Kimberley Freeman

114 Kişi Tarafından Görüldü
Kar taneleri kaybedilmiş bir çocukluk için dökülen gözyaşını şefkatle kucaklar…

Sovyetler Birliği’nin geleceğinin belirsizliğinde büyüyen üç küçük kız… Sofi ve kuzenleri Natalia ile Lena… Aynı hayalleri ve aynı günahları paylaşacak olan bu üç arkadaş, bir söz verirler. Nerede olurlarsa olsunlar asla birbirlerini bırakmayacaklardır. Ancak kış fırtınayı da beraberinde getirir.

Büyüdükçe her biri farklı yerlere, farklı hayatlara savrulur. Hayatlarına karşı duydukları tatminsizlikler ise kıskançlığa, rekabete ve ihanete yol açacaktır. Her acıyla daha derin yaralar alan bir dostluk, nefreti de beraberinde getirmez mi? Öyle ki bu nefret, içlerinden birinin hayatına son vermek anlamına geliyorsa…

Peki, her kış masalı mutlu sonla biter mi?

Issız Kar Taneleri, tutkuları uğruna her şeylerini riske atmaktan çekinmeyen üç kadının hikâyesini anlatan, kaderin getirdiklerine ve onlarla yetinmeyi bilmeye dair dokunaklı bir Kimberley Freeman romanı.

 

“Olağanüstü bir hikâye.”

Woman’s Day

 

“Âdeta modern bir Rus masalı…”

 

-South Australian News-

Bir önceki yazımız olan Dünyalar Savaşı - H. G. Wells başlıklı kitabımızda Dünyalar Savaşı epub indir, Dünyalar Savaşı epub oku ve Dünyalar Savaşı oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.