İnsanı İnsan Acıtır - Yelda Kırçuval - PDF E-Kitap Oku, İndir
İnsanı İnsan Acıtır – Yelda Kırçuval

İnsanı İnsan Acıtır – Yelda Kırçuval

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ekim 19th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 184
Yazar: Yelda Kırçuval

9.566 Kişi Tarafından Görüldü

Esaret, değişime direnmenin bir sonucudur ancak.

Terk edememek, gidememek, saplanıp kalmak, vazgeçememek, değiştirmeyi göze alamamak, yeniden başlamaktan kaçınmak, sistemin dişlilerinden biri olmaya razı olmak güvensizliğin değil, korkunun bir tahakkümüdür sadece…

Özgürleşmek için geç değil… Lakin uçurtmanın ipini kesebilmek gerekir önce. Çünkü uçurtmalar, iplerinden özgürleştiklerinde yükselebilirler.

İnsan İnsanı Acıtır Romanı Tanıtım Amaçlıdır.

Leyla, boşandıktan sonra içine düştüğü boşlukla baş edemediği gerçeğiyle yüzleşir ve hayatında ilk kez bilinmeze doğru yürümeye karar verir. Bırakmaktan korktuğu her şeyin kölesi haline dönüştüğünü kaybolduğu ormanda, kar yolları kapayınca fark eder.

Yeniçağın mutluluk ve başarı odaklı bireyinin başarısızlığa ve acıya karşı nasıl da zayıf bir bağışıklıkla mücadele ettiğinin sert, yalın ve gerçekçi bir öyküsü İNSANI İNSAN ACITIR…

Bir önceki yazımız olan Mavi Tarlalardan Yürü - Claire Keegan başlıklı kitabımızda Mavi Tarlalardan Yürü Claire Keegan, Mavi Tarlalardan Yürü Claire Keegan epub indir ve Mavi Tarlalardan Yürü Claire Keegan özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.