İki Renk Aşk (İkilem Serisi 1) – Fatih Murat Arsal

İki Renk Aşk (İkilem Serisi 1) – Fatih Murat Arsal

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2014
Eklenme: Şubat 8th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 688
Yazar: Fatih Murat Arsal

299 Kişi Tarafından Görüldü

İki Renk Aşk ,Genç kız için aşk tek renkti!

Kırmızıydı…Ve çok yakışıklı, uzun bir adama âşıktı…Bir başka erkeğe karşı kalbi çoktan kapanmıştı.En azından öyle sanıyordu…

Ama karşısına böyle bir adamın çıkacağını bilemezdi!Hayatın sürprizlerini üzerinde barındırır gibiydi.Yanan düşlere, gri saçlara, tehlikeli gülüşlere sahipti.Mıknatısla çekilir gibi kaderi ona koşuyordu.Keşke onu yanlışlıkla öpmeseydi…

Keşke onu itici bulduğunu belli etmeseydi…Keşke birlikte zaman geçirmekten kaçınabilseydi…Ve keşke… tehlikeli olduğunu hissedebilseydi!

Geç kalmıştı!
Gerçek aşkı, gerçek tutkuyu,hiç tanımadığı farklı bir adamın güçlü kollarında buldu.Bu iki renkli adam onun kaçamayacağı kaderiydi!

Kırmızı en sevdiği renkti. Mesela kırmızı bir arabası vardı.Örneğin bu aralar giysilerinin çoğu kırmızıydı. İç çamaşırlarındada kırmızı renk favorisiydi. Şu an içinde bulunduğu bahçedeki güllerin arasında da en çok kırmızı olanları seviyordu.

Bu renge olan tutkusunun sebebini bilmiyordu. Son bir yıldır böyle oluyordu.

Bir önceki yazımız olan Dalgalar (Push Serisi 2) - Claire Wallis başlıklı kitabımızda Dalgalar epub indir, Dalgalar epub oku ve Dalgalar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“İki Renk Aşk (İkilem Serisi 1) – Fatih Murat Arsal” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.