araba kiralama Hiç Umudum Yokken - Julie Garwood - PDF E-Kitap Oku, İndir
Hiç Umudum Yokken – Julie Garwood

Hiç Umudum Yokken – Julie Garwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 9th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 520
Yazar: Julie Garwood

51.109 Kişi Tarafından Görüldü

Leydi Johanna kendisine işkence çektiren kocasının ölüm haberini alınca bir daha evlenmemeye karar vermiştir fakat Kral tekrar evlenmesini emretmiş; bu nedenle kardeşini bulduğu damat olan savaşçı Gabriel MacBain, Johanna’nın evlenmeme kararından ustalıkla vazgeçirtiyor,

“Julie Garwood güzel kadın kahramanların cesur erkekleri yanına çektiği gibi okuyucuları cezbediyor.”

– USA Today –

New York Times’ın çok satanlar listesine giren, kalp atışlarınızı hızlandıracak bu romanda, Julie Garwood özgürlüğü için mücadele etmeye kararlı, aşkın nadir ve beklenmedik hediyesiyle hayatı değişen genç bir kadının görkemli hikâyesini zekice kaleme alıyor.

Kitap tanıtım Amaçlıdır.

Leydi Johanna dul kaldığı haberini alınca bir daha asla evlenmeyeceğine yemin etmişti. Henüz on altı yaşındaydı ama şimdiden ona bakanları etkileyen güzellikte altın saçlara ve güçlü bir iradeye sahipti. Fakat Kral John tekrar evlenmesini emredince her şey değişti. Sadık üvey kardeşinin bulduğu damat adayı ise yakışıklı İskoç savaşçı Gabriel MacBain’di.

Johanna ilk başta ürkekti ama Gabriel paylaşacakları muhteşem zevkleri ona nazikçe gösterirken, birbirlerine âşık olmaya başlayacaklardı. Çok geçmeden bütün Kuzey İskoçya klanı da haşin ve cesur lordlarının kalbini ona tamamen teslim ettiğini anlayacaktı. Ancak hiçbir mutluluk bedelsiz kazanılmazdı elbette. Korkunç bir kraliyet entrikası Gabriel’i karısından ayırmakla tehdit ettiğinde ikisi de birbirleri için savaşacaklardı

 

Bir önceki yazımız olan Anlaşılmamış Devirlerin Hikayesi-Komplo - Ahmet Han başlıklı kitabımızda Anlaşılmamış Devirlerin Hikayesi-Komplo Ahmet Han epub indir, Anlaşılmamış Devirlerin Hikayesi-Komplo Ahmet Han epub oku ve Anlaşılmamış Devirlerin Hikayesi-Komplo Ahmet Han pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Hiç Umudum Yokken – Julie Garwood” için 7 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.