Hercai – Sümeyye Koç

Hercai – Sümeyye Koç

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2017
Eklenme: Mart 26th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 432
Yazar: Sümeyye Koç

13.510 Kişi Tarafından Görüldü

Kapkara bir kışın ortasında terk etti beni.

Anlayacağın,Ben kardelenim,o ise hercai.!

Her şey, hiç umulmadığı anda zamansız gelen bir ölüm ile başladı. Bu ölüm beraberinde, temiz sevecen bir kalbe öfke ve kin getirdi. Aradan çok uzun yıllar geçti.

Genç bir adamın kalbi ve ruhu birbirinden kırılgan duygularla, acımasızca perçinlendi. Öyle ki, bu davranışlar onu uçurumun kenarına sürükleyebilecek kadar tehlikeli hale gelmişti.

Yaralı bir mazinin ona bıraktığı acı hatıra, yüreğinden tüm merhameti söküp atmasına neden oldu. Kara bir kilit vurup derin dehlizlere kapattı vicdanının çığlık çığlığa haykıran sesini.

Merhameti ne zaman gün yüzüne çıksa, hep o anı hatırladı. Gözüne uyku girmeyen kara bir gecenin sonunda, akla zarar bir karar aldı! Ait olduğu topraklara gitmeye karar verdi genç adam. Çünkü her şey orada başlamıştı, Yıllar önce bittiği gibi… Ve Miran Karaman! Kusursuzca hazırladığı planla, ant içtiği intikamını almak için hazırdı.

Yüreğinde kor bir öfke, dilinde kahrolası bir yemin vardı. Şimdi vakit, intikam almayı arzulayan deli yüreğini susturma vaktiydi. İçindeki öfkenin bir nebze soğuması için masum bir can yakacaktı… O can kim mi? Reyyan Şanoğlu! “Geceye bir selamım var. Andım olsun ki, adımı ezberleyecek bu şehir!”.

Bir önceki yazımız olan Engereğin Gözündeki Kamaşma - Zülfü Livaneli başlıklı kitabımızda Engereğin Gözündeki Kamaşma Zülfü Livaneli, Engereğin Gözündeki Kamaşma Zülfü Livaneli epub indir ve Engereğin Gözündeki Kamaşma Zülfü Livaneli epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Hercai – Sümeyye Koç” için 9 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.