Hemen Hafifle - Burçak Avcı-Özlem Kunduracı - PDF E-Kitap Oku, İndir
Hemen Hafifle – Burçak Avcı-Özlem Kunduracı

Hemen Hafifle – Burçak Avcı-Özlem Kunduracı

Lisans / Fiyat: ücretsiz
Yıl: Mayıs/2018
Eklenme: Ağustos 12th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 200
Yazar: Burçak Avcı-Özlem Kunduracı

1.599 Kişi Tarafından Görüldü

BO21 markasının kurucusu Burçak Avcı ve Özlem Kunduracı hayatın tadını çıkararak yaşamak isteyenleri hedeflerine ulaştırmak için tecrübelerini anlattıkları “Hemen Hafifle”kitabıyla okuyucularına rehberlik ediyor.

Burçak ve Özlem,“Fazla ya da eksik kiloların mutlaka bir sebebi var ve gerçek bir hafifleme için o sebebi keşfetmek gerekiyor”diyor. Ancak bu keşfin ilk adımı kişinin vücuduyla tanışması, onu dinlemeyi öğrenmesidir. İşte bu noktada Burçak Avcı ve Özlem Kunduracı insanın vücuduyla kavga etmeden anlaşmasının sırrını veriyor.

İyi yönde değişimin, insana hayatındaki her alanda daha fazla verimlilik getireceğine ve daha çok başarıya yol açacağına inanan yazarlar “Hemen Hafifle” kitabının 26 Mayıs Cumartesi günü saat 15:00’da D&R Zorlu’da gerçekleşecek özel klasmanla okurlarıyla bir araya gelecek.Amaçlıdır

Kitap Tanıtım Amaçlıdır.

Bir önceki yazımız olan Öteki - Ece Vahapoğlu başlıklı kitabımızda Öteki, Öteki - Ece Vahapoğlu pdf indir ve Öteki - Ece Vahapoğlu pdf oku Öteki - Ece Vahapoğlu oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.