Hatırla - Uğur Gerçek - PDF E-Kitap Oku, İndir
Hatırla – Uğur Gerçek

Hatırla – Uğur Gerçek

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2018
Eklenme: Ekim 16th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 464
Yazar: Uğur Gerçek

169 Kişi Tarafından Görüldü

Cemal sorgulayan gözlerle ona bakarak konuşmaya başladı.

* Evet, bende anlam veremiyorum. Sabahleyin bu yaşadıklarımın da bir rüya olduğunu düşündüğüm için hiç sorgulamamıştım, ama şimdi benim de aklıma takıldı. Mazda Lantis’i neden sattım? Senin bunu biliyor olman lazım.

Erkan şaşkın gözlerle Cemal’e bakıyordu.

* Onu satmadın ki.

* Peki ne oldu arabama?

* Modifiye işlemlerine başlasın diye geçen hafta enişteme teslim ettin ya arabayı… Bunları söyledikten sonra, Cemal’e endişeli bir ifadeyle bakarak sözlerine devam etti.

Hatırla  Uğur Gerçek Edebiyat ve Şiir Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

* Kardeş, yeminle söylüyorum; sen numara falan yapmıyorsun!.. Şimdi sana gerçekten inanmaya başladım. Yarın kesinlikle bir doktora görünmelisin. Bunu sakın ihmal etme! …

Bir yandan hastalık derecesinde sevdiği arabasının ortadan kaybolması, diğer taraftan büyük ölçüde yitirdiği hafızası; Cemal Ersöz’ün hayatının allak bullak olmasına neden olmuştur. Acaba bu kötü durumdan kurtulabilecek midir? Ya da neden bu duruma düştüğü hakkında bir ipucuna ulaşabilecek midir?

Bir önceki yazımız olan Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar - Ateş Aybora başlıklı kitabımızda Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar Ateş Aybora epub indir, Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar Ateş Aybora epub oku ve Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar Ateş Aybora özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.