Hastasıyım - Ayhan Sicimoğlu - PDF E-Kitap Oku, İndir
Hastasıyım – Ayhan Sicimoğlu

Hastasıyım – Ayhan Sicimoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 9th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 239
Yazar: Ayhan Sicimoğlu

4.690 Kişi Tarafından Görüldü

Rönesans da reform da sensin

Sorarlarsa denizde dersin

Görünce seni içimiz açılır

Samba rumba saçılır

Hastayız Ayhan Ağa

– Ata Demirer  –

 

Ayhan Sicimoğlu, sizi farklı farklı şehirlerin herkesin bildiği turistik noktalarına hiç uğratmadan, elinizden tutup, o şehirlerin asıl kalbinin attığı, bilinmedik, özel, heyecan verici yerlerine götürüyor. Samimiyeti, dürüstlüğü, zenginliği, mizahıyla son sayfasına kadar elinizden düşürmeyeceğiniz şahane bir anı kitabı.

Kitap tanıtım Amaçlıdır,

– Zerrin Tekindor –

Ayhan Sicimoğlu, müzisyen olduğu kadar iyi bir gezgin. Yollarımız ilk kez dört yıl önce kesişti. O günden bu yana da Hürriyet Seyahat’in yazıları merakla beklenen yazarlarından oldu.

Sicimoğlu, aslında rehber olmanın çok ötesinde… O, gittiği yerlere kendi renkli kişiliğini de katan, yerel lezzetlerin peşine düşen ruhu olan yazılar yazıyor. Yunanistan’da 1000 yıllık zeytin ağacıyla neden konuştuğunu ya da Kolombiya’nın karanlık dehlizlerine neden girdiğini bu kitabı okuyunca anlayacaksınız.

Sicimoğlu, bugüne kadar onlarca ülkeye gitti. Nepal’de Budist tapınaklarına çıktı, Lizbon’un ıslak gecelerinde fado barlarına girdi, Japon kültünün izlerini sürdü… Karayipler’de yelkeniyle küçük adalara gitti. Peru’da deniz kabuklarından yapılan müzik aleti Pututu öttürdü… Adana’da ustasıyla kebap da yaptı…

 

O, her zaman ‘Hastasıyım’ diyor ancak asıl biz onun ‘Hastasıyız’…

– Serkan Ocak Hürriyet Seyahat Yayın Yönetmeni –

Ayhan Sicimoğlu, kitaptan elde edeceği gelirin tamamını Türkiye’nin dezavantajlı bölgelerinde ihtiyaç sahibi çocuklara nitelikli eğitim desteği veren TEGV – Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışlayacak.

Bir önceki yazımız olan Babam Beni Şahdamarımdan Öptü - Ozan Önen başlıklı kitabımızda Babam Beni Şahdamarımdan Öptü epub indir, Babam Beni Şahdamarımdan Öptü epub oku ve Babam Beni Şahdamarımdan Öptü Ozan Önen hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.