Günahın Üç Rengi - Gülseren Budayıcıoğlu - PDF E-Kitap Oku, İndir
Günahın Üç Rengi – Gülseren Budayıcıoğlu

Günahın Üç Rengi – Gülseren Budayıcıoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 7th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 286
Yazar: Gülseren Budayıcıoğlu

10.506 Kişi Tarafından Görüldü

Genç ve yakışıklı bir gencin mazoşizmin acısıyla renklenmiş dünyası… Bu acıdan alınan haz, ölüme yaklaştıkça hissedilen doyum…

• Yaşlı, göbekli bir holding patronunun cinsel tercihi nedeniyle varoşların kasketli orta yaşlı erkeklerinde aradığı yakınlık…

• Üç kuşak boyunca sürüp gelen fahişeliğin kadının ruhunu paramparça edişi…

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu bu kitapta insan denen muhteşem ve bir o kadar da karmaşık varlığa ait sahici yaşam hikâyeleri sunuyor.

Günahın Üç Rengi Kitabı tanıtım amaçlıdır.

Bazen dehşete kapılacak, çoğu zaman da hüzünleneceksiniz…

psikiyatri doktorumuz ilk kitabında olduğu gibi hastalarıyla diyaloglarını anlatmaktadır bu kitabında ise hastalardan bahsetmek gerekirse  Sevgisizlikle büyüyen bir erkeğin kadınların ayakları altında mazoşizmi yaşayarak mutluluğu yakalama çabaları,  Ölüme meydan okuyan güzelleri güzeli hayat ve kendisi isteyerek seçtiği “fahişelik” mesleğini ruhundan atma çabası,  Herkesin saygısını ve sevgisini kazanmış olup kimsenin onun erkeklere olan ilgisini bilmeyen Şevket Ağa , Annesinin kendi bedenini sattığına şahit büyüyen bir kadının hafız olup çektiği acılar ve ıstıraplar… İşte sizi maceradan maceraya sürükleyecek bir kitap.

Zoru kolay, uzağı yakın eden, karanlığı aydınlatan, acıyı hafifleten, ölümü unutturup suçları bağışlatan UMUT… İyilik de kötülük de bulaşıcıdır, devamlılık gösterir. Kötülerin içinde iyi olmak kadar, iyilerin içinde kötü olmak da zordur. İyiliklerin en güzeli Umuttur. Önce biz başlayalım düzeltmeye, sevmediklerimizi sevmeye, saymadıkları mızı saymaya, suçladıkları mızı bağışlamaya. Belki bir gün kendimizi de bağışlarız. Dünya işte o zaman bizim düşlediğimiz gibi olur. Bu düşün çok geç kalmaması dileğiyle…”

Bir önceki yazımız olan O Muydu? - Stefan Zweig başlıklı kitabımızda O Muydu? Stefan Zweig, O Muydu? Stefan Zweig epub indir ve O Muydu? Stefan Zweig epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.