Gölge Aile – Miyuki Miyabe,

Gölge Aile – Miyuki Miyabe,

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Haziran 2008
Eklenme: Temmuz 10th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 176
Yazar: Miyuki Miyabe

73 Kişi Tarafından Görüldü

Şehrin yeni mahallelerinden birinde önce orta yaşlı bir işadamının, ardından da genç sevgilisinin cesedi bulunur. Erkek kurbanın kızı, takip edildiğini düşündüğünden polise başvurur ve koruma altına alınır.

Soruşturma ilerledikçe işadamının sanal ortamda “baba” rolünü üstlendiği bir ailesi olduğu ortaya çıkar. Üstelik bu “gölge aile” cinayetlerden bir süre önce gerçek hayatta da bir araya gelmeye başlamıştır. 


Dedektif Takegami ve yardımcısı Çikako, katilin peşinde, fantezi ile acımasız gerçeklerin iç içe geçtiği karanlık bir labirentte ilerlemek zorundadır.

“‘Gölge Aile’de gerilim dozu yüksek bir polisiye ile milyonlarca insanın saatlerini verdiği sanal âlemin eleştirisi mükemmel bir ustalıkla birleşiyor.”
Washington Post Book World

“Miyabe sadece sanal dünyayı da içine alan usta işi bir polisiye roman yazmakla kalmamış, Japon toplumundaki ahlaki çöküşü ve yabancılaşmayı da çarpıcı bir şekilde gözler önüne sermiş.”
New York Times Book Review

Bir önceki yazımız olan Artık Özgürsün (Trajik Bir Kaza.. Kaçamayacağın Bir Geçmiş..) - Clare Mackintosh başlıklı kitabımızda Artık Özgürsün epub indir, Artık Özgürsün epub oku ve Artık Özgürsün pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.