Freya - Ulaş Cömert - PDF E-Kitap Oku, İndir
Freya – Ulaş Cömert

Freya – Ulaş Cömert

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2018
Eklenme: Eylül 30th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 188
Yazar: Ulaş Cömert

110 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

İstemsiz edindiği alışkanlığı olmuştu kaybetmek. Kararsızlığından değildi çıkmaza sürüklenmesi, sadece meraklı bilinmezliğiyle kaptırmıştı kendini. Neydi aşk? Başlamadan vazgeçiş mi, yoksa kaybederek kazanmak mıydı? Ölüm değildi belki onları ayıran, belki de Laura’ydı sonsuza kadar onu hatırlatan.

Bir kadın… Ama öyle sıradan “Kadın” telaffuzuna eşlik edecek türde değildi varlığı. Kalbini yerinden sökecek kadar sevgiyi doruğunda yaşayan bir kadın. Kendinden çok, kendinden olmayanı seven türden. Düşlere sığmayacak güzelliği ile “Bu dünyadan değil” hissi uyandıracak nitelikte bir kadın. Ve belki de abartıyı alt edecek özelliklerde.

Freya Kitabı tanıtım Amaçlıdır

Yaşadıklarına rağmen zamanı geriye alıp aynı acıları çekeceğini bilse de yine aynı kararı verebilecek kadar çok sevmişti. Her ne olursa olsun sonucunda Laura’nın var olma bilinci tüm acılara göz yummasını sağlıyordu.

“Soğuk bir kış günü, karlar erimeye yüz tutmuş ve güneş küsmüşken yeryüzüne, yaşlanmış tüm duygular beklemekteydi yaz sıcağını. Ender zamanların nazlı çiçeği gibiydi hüznü, o kadar zamansız açmıştı ki hiçbir kar tanesini yakalayamayacak kadar kördü yüreği.”

Bir önceki yazımız olan Atların Plakası Olmaz - Ediz Altun başlıklı kitabımızda Atların Plakası Olmaz Ediz Altun, Atların Plakası Olmaz Ediz Altun epub indir ve Atların Plakası Olmaz Ediz Altun epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.