Eğlenilecek Erkek - Tunç İlkman - PDF E-Kitap Oku, İndir
Eğlenilecek Erkek – Tunç İlkman

Eğlenilecek Erkek – Tunç İlkman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 15th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 128
Yazar: Tunç İlkman

67 Kişi Tarafından Görüldü

Sevgili gelecekteki sevgilim,

Sana bu mektubu mümkün olduğu kadar uzun tutmak istiyorum. Çünkü bu bizim seninle ilk ve tek gerçek irtibatımız ve bittiğinde, tanışana dek bir daha böyle konuşamayacağız seninle. Seni şimdiden özledim. Seni beklemek çok zor olacak. Bu sohbetten sonra hele, çok daha zor olacak seni beklemek. Bununla nasıl baş edeceğim, hiçbir fikrim yok. Hemen hemen her konuda iyi-kötü bir fikrim var ama bu konuda yok.

Sevgili gelecekteki sevgilim,

Her kimsen işte, fazla bekletme çünkü vaktimiz daralıyor. Ben bir daha bu yaşta olmayacağım ve bu yaşın da sensiz geçmesi yine gücüme gidecek. Her ne yapmaktaysan şu an, bir an evvel bitir işlerini ve beni bul. Akşamın her bir tonunu sana göstermek istiyorum. İyi ki renkler sonsuz…

KİTAP ÖZETİ

“Bunu anlayamadım. Ortada bir horlama oldu.”

“Ha? Ne? Geldik mi?”

“Allah’ım! Giderek daha anlamlı cümleler şeklinde horlu­yor!”

“Evladım ne oluyor, geldik mi?”

“Aklımı yitireceğim! Kelimeleri seçebiliyorum artık!”

Bu mucizeyi Nazan’la paylaşmak için kafamı çevirdiğimde onu yerinde göremedim. Annesi de yoktu. Tek gördüğüm o yöndeki pencerenin üzerinden süzülen köpüklü sulardı. Derken bir fırça belirdi ve bu köpüklü suları pervasızca camın her tara­fına eşit bir şekilde dağıttı.

Mola yerindeydik.

Otobüsten inmek için ayağa kalktım. Üç adım sonra, o ana dek kulağımda olduğunu fark etmediğim önümdeki ekrana bağ­lı kulaklıklar kafamı sert bir biçimde geriye doğru çekti. Sinirle onu söküp önümdeki fileye sıkıştırdıktan sonra merdivenleri inip nihayet asfalta ayak bastım. Gözüm Nazan’ı aradı ama gö­rünürlerde yoktu. Otobüsü yıkamakta olan muavine sordum. Az ilerideki tesislere kahvaltı etmeye gittiklerini söyledi. Teşek­kür edip uzaklaşırken on beş dakika sonra yeniden hareket ede­ceğimizi bana hatırlattı.

Kahvaltı salonunun en uzak köşesinde annesiyle beraber o- turmuş, bir elinde telefonuyla büyük ihtimalle selfie 1er deniyor, bir yandan da zeytinin çekirdeğini ağzından yumruk hâline ge­tirdiği diğer elinin ortasındaki boşluğa özenle bırakıyordu. Aklı- Pınar ın erik yiyişi geldi. Ancak üzerinde fazla durmadım. Çekinerek yanlarına gittim.

Günaydın!”

Kitap Tanıtım Amaçlıdır.

Bir önceki yazımız olan Yüce Tanrı Pan - Arthur Machen başlıklı kitabımızda Yüce Tanrı Pan Arthur Machen epub indir, Yüce Tanrı Pan Arthur Machen epub oku ve Yüce Tanrı Pan Arthur Machen özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.