Dil Öğretiminde 100 Temel Strateji - Penny Ur - PDF E-Kitap Oku, İndir
Dil Öğretiminde 100 Temel Strateji – Penny Ur

Dil Öğretiminde 100 Temel Strateji – Penny Ur

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 15 Kasım 2018
Eklenme: Kasım 2nd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 136
Yazar: Penny Ur

5.380 Kişi Tarafından Görüldü

Penny Ur, 40 yılı aşkın bir süredir ilkokul, ortaokul ve liselerde ikinci ve yabancı dil olarak İngilizce öğretmektedir. Aynı zamanda lisansüstü programlarına yönelik dersler de veren yazar, bu alanda pek çok kitap yazmıştır.

Açık ve kolay anlaşılır tarzı ile bu pratik el kitabı ise farklı ortamlarda öğretim yapan, yeni veya deneyimli birçok öğretmen için yararlı bilgilerden oluşmaktadır. Ders kitabı kullanma, ödev verme, sınıf disiplini, dil becerileri, grup çalışmaları, sınav yapma ve değerlendirme de dâhil olmak üzere, pek çok konu başlığındaki 100 farklı pratik strateji, bu eserde yer almaktadır.

Dil Öğretiminde 100 Temel Strateji kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

Bu yönleriyle elinizdeki kitap, başta İngilizce öğretmenleri olmak üzere, Yabancı Dil olarak Türkçe Öğretimi yapan öğretmenler ve akademik çalışmalar yapan araştırmacılar kadar; farklı branşlarda öğretim yapan öğretmenlerin de yararlanabileceği önemli bir kaynaktır.

Bir önceki yazımız olan Kendi Evrimimizi Yönetmek - Juan Enriquez Steve Gullans başlıklı kitabımızda Kendi Evrimimizi Yönetmek Juan Enriquez Steve Gullans, Kendi Evrimimizi Yönetmek Juan Enriquez Steve Gullans epub indir ve Kendi Evrimimizi Yönetmek Juan Enriquez Steve Gullans pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.