Çetin Ceviz - Sinan Yaşar - PDF E-Kitap Oku, İndir
Çetin Ceviz – Sinan Yaşar

Çetin Ceviz – Sinan Yaşar

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Kasım 3rd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 64
Yazar: Sinan Yaşar

300 Kişi Tarafından Görüldü

“Merhaba. Ben Çetin Ceviz. En sevdiğim oyuncaklarım tornavidalarım, kablolarım, pillerim, lambalarım olmuştu. Ufak tefek icatlarım da vardı tabii ama bu icatlar Fen ve Teknoloji dersinin ödevi için yeterli değildi. Çok daha büyük bir şey yapmalıydım. Tüm kasabada ses getirmeliydi. Herkes onu konuşmalıydı. Sıra dışı olmalıydı…

Sonra bir fotoğrafa rastladım evde. Dedem ve ben… Babama ve bana çok benzeyen bu adam, beni kucağına almış, gülümsüyordu… Birdenbire harika bir fikirle kendime geldim. Bana icat yapmamda yardım edecek kişi karşımda gülümsüyordu. Uçmayı öğrenen bir devekuşu kadar mutluydum. Hayalimde, saatte doksan kilometre hızla dedeme doğru koştum…”

Çetin Ceviz  Sinan Yaşar Kitabı tanıtım Amaçlıdır.

Sinan Yaşar’ın ilk kitabı olan Çetin Ceviz – Sıra Dışı Bir Ödev Hikâyesi’nde gelişen aile bağlarını, akla hayale gelmeyen icatları ve birçok hayvanın bilinmeyen özelliklerini okuyacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Resimleyen: Büşra Çakmak
Yayına Hazırlayan: Sima Özkan
Kapak Tasarımı: Hüseyin Özkan

 

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 64

Ebat : 12,5 x 19,5

Bir önceki yazımız olan Yedi Çeyrek Bilet - E.Gamze Karaca başlıklı kitabımızda Yedi Çeyrek Bilet E.Gamze Karaca, Yedi Çeyrek Bilet E.Gamze Karaca epub indir ve Yedi Çeyrek Bilet E.Gamze Karaca pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.