Carol Gömülmeden – Josh Malerman

Carol Gömülmeden – Josh Malerman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 29th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 400
Yazar: Josh Malerman

9.469 Kişi Tarafından Görüldü

Kafes Kitabının Çoksatan Yazarı Josh Malerman’dan Uyuyan Güzel Masalı İle Vahşi Batı Öykülerini Ustaca Harmanlayan Gerilim Dolu Bir Roman: Carol Gömülmeden

Carol Evers’ın karanlık bir sırrı vardı. Bazen komaya giriyor ve komaya girdiğinde bir ölüden farksız oluyordu. Nabzı ve kalbi duruyor, nefes aldığı belli olmasa da bilinci asla kapanmıyordu. Ancak doktorlar bile onun öldüğünü düşünüyordu.

Bu sırrı bilen iki kişiden biri olan ve ondan kurtulup servetine konmak isteyen kocası, Carol komaya girdiğinde onu diri diri mezara gömmek için yaptığı planı hayata geçirmeye koyulur. Komadaki Carol çevresinde olan her şeyi duyup hissederken, Harrows adlı kasabada cenaze hazırlıkları başlar.

Bu sırrı bilen diğer kişi, Carol’ın eski sevgilisi, meşhur kanun kaçağı James Moxie ise haberi aldığında Carol gömülmeden Harrows’a yetişmek için yola çıkar. Tehlike ve gizemle dolu Yol’da yolculuk ederken eski düşmanlarla, ürkütücü varlıklarla ve peşindeki kiralık katillerle başa çıkmak zorundadır.

“Fevkalade zekice yazılmış bir roman. Çoktan kaybedilmiş bir hayatı kurtarmak için yapılan tehlikeli bir yolculuğu ve ölümün bazen sadece başlangıç olduğunu anlatan bir eser.”

– J. D. Barker, Çoksatan Dördüncü Maymun ‘un yazarı

“Carol Gömülmeden, hepimizin içinde var olan tuhaf Batı’da cereyan eden bir Poe öyküsü, roman sadece yeri yerinden oynatmakla kalmıyor, yeri deliyor da. Bir tabutun sığacağı kadar.”

– Stephen Graham Jones, Melezler’in yazar

Bir önceki yazımız olan Nil'in Kelebekleri (İçimi Açsan Nar, Ama Yerim Dar) - Nil Karaibrahimgil başlıklı kitabımızda Nil'in Kelebekleri Nil Karaibrahimgil, Nil'in Kelebekleri Nil Karaibrahimgil epub indir ve Nil'in Kelebekleri Nil Karaibrahimgil epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Carol Gömülmeden – Josh Malerman” için 1 Yorum

  • merakla beklediğim bu kitabı sonunda okuyabileceğim için çok mutluyum. Site adminlerine teşekkür ederim.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.