BTS-Kurşun Geçirmez İzcilerin Yükselişi - Cara J. Stevens - PDF E-Kitap Oku, İndir
BTS-Kurşun Geçirmez İzcilerin Yükselişi – Cara J. Stevens

BTS-Kurşun Geçirmez İzcilerin Yükselişi – Cara J. Stevens

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 13th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 96
Yazar: Cara J. Stevens

181 Kişi Tarafından Görüldü

BTS’yi daha yakından tanımaya hazır mısınız?

Bu kitapta, BTS ve dünyanın dört bir yanında grubu zirveye taşımak için uğraşan hayran grubu ARMY’nin hikâyesi anlatılıyor. Grubun ortaya çıkışını; RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V ve Jungkook’un yaşamlarını; bu gençlerin nasıl bir araya geldiğini ve Asya’da kendini gösteren ünlerinin tüm dünyaya yayılarak grubun başarı basamaklarını nasıl hızla tırmandığını tüm detaylarıyla öğreneceksiniz. BTS’ye dair merak ettiğiniz her şeyin cevabı BTS: Kurşun Geçirmez İzcilerin Yükselişi’nde.

BTS-Kurşun Geçirmez İzcilerin Yükselişi Kitabı tanıtım Amaçlıdır.


 

Sind Sie bereit, BTS näher kennenzulernen?

In diesem Buch erzählt BTS die Geschichte von ARMY, einer Gruppe von Fans, die versuchen, eine Gruppe auf der ganzen Welt herbeizurufen. Das Aussehen der Gruppe; RM, Jin, Suga, J-Hoffnung, Jimin, V und Jungkook Leben; Sie erfahren, wie diese jungen Leute zusammenkamen und wie sich ihr Ruhm auf der ganzen Welt ausbreitet und wie sie ihre Erfolgsschritte vorangetrieben haben. Alles über BTS: BTS: Aufstieg der kugelsicheren Scouts.

Das BTS-Bulletproof Trail Rising Book dient zu Präsentationszwecken.

 

 

Bir önceki yazımız olan Sevincini Bulmak - Mustafa Kutlu başlıklı kitabımızda Sevincini Bulmak Mustafa Kutlu epub indir, Sevincini Bulmak Mustafa Kutlu epub oku ve Sevincini Bulmak Mustafa Kutlu oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.