Big Boss – Mustafa Hoş

Big Boss – Mustafa Hoş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Aralık 2014
Eklenme: Haziran 11th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 280
Yazar: Mustafa Hoş

144 Kişi Tarafından Görüldü

Bir Recep Tayyip Erdoğan Kitabı Bu kitaptaki karakterler, olaylar tamamen gerçektir. Gerçek bir yaşam öyküsüdür…

NeoTürkiye’de gerçek kor bir ateş gibidir. Gerçeğe dokunmaya hazır mısınız?

Her sayfa çevrildiğinde karşınıza bir başka Tayyip Erdoğan çıkacak. 13 yıldır evde, sokakta, okulda, işte hep o var. Oysa, bilinmeyeni bilinenden daha çok. Tuhaf ilişkiler, esrarengiz olaylar, kriminolojik adamlar. Kimdir Recep Tayyip Erdoğan? 

Gerçekten biliyor musunuz?

Algı yerine gerçeğe dokunmak istiyor musunuz? Big Boss, ateşten korunmak için ateşten uzaklaşmıyor. Ateşin içine giriyor. Gerçek bir gazetecinin yapması gerektiği gibi…

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşamöyküsü hiç böyle anlatılmadı. Big Boss, gerçeğe doğru atılmış yürekli bir adımdır. NeoTürkiye bir zehirdir. O zehrin panzehiri ise gerçeğe sahip çıkmak ve hafızadır.

GİRİŞ

“Tayyip Bey çok iyi bir oyuncu. Bir senaryo çizildiği zaman, bir oyun planı kurulduğu zaman, o plan çerçevesinde kendisine düşenin ne olduğunu hemen kavrayıp onun gereklerini vücut diliyle, sözleriyle ifa etmekte güçlük çekmiyor, kolayca adapte olabiliyor.

Bu manada yetkin bir aktör.” Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı böyle tanımlıyor. Uzun bir süre her satırını tekrar tekrar okuyup düşündüm. Bu tanım ne anlama geliyor?

Başlangıçta Tayyip Erdoğan’ın kitlelerle olan ilişkisinin şifresi gibi geldi. Ancak onlarca Erdoğan kitabı okuyup yüzlerce bilgi belge karıştırınca anladım ki bambaşka bir şey… Erdoğan “iyi oyuncu” bu kitap boyunca hep bana eşlik edecek.

Benim milletimin dili tektir. Bu Türk milletidir.

Ben ne tek dil dedim, ne de tek din dedim. Hiçbir yerde böyle bir ifadem yok.

Ben tek dil dedim. Tek din değil.

Bedelli gibi bir sorumluluk altına Tayyip Erdoğan olarak girmem. Parası olan var olmayan var.

Şu anda çalışmalarımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Hemen adımı atacağız. Önümüzdeki günlerde bedelli ile ilgili yasayı çıkarmış olacağız

Bir önceki yazımız olan Kozmos - Evrenin ve Yaşamın Sırları - Carl Sagan başlıklı kitabımızda Kozmos - Evrenin ve Yaşamın Sırları epub indir, Kozmos - Evrenin ve Yaşamın Sırları epub oku ve Kozmos - Evrenin ve Yaşamın Sırları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.