Beni Bu Kadar Sevme Anne - Ahmet Naç - PDF E-Kitap Oku, İndir
Beni Bu Kadar Sevme Anne – Ahmet Naç

Beni Bu Kadar Sevme Anne – Ahmet Naç

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ekim 22nd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 192
Yazar: Ahmet Naç

26.689 Kişi Tarafından Görüldü

“Sevgim, çocuğuma nasıl zarar verebilir!”

Başını iki yana salladı, bir cevap beklemiyordu. Gözlerini devirerek gayet emin bir şekilde cevapladı kendi sorusunu. “Mümkün değil, tek ihtiyacı ona olan sevgim. Bunu da alacak, sonsuza kadar…”

“Başkalarının gözlerine çektiği perdeyi arala Bahar… Gerekirse annelik diye bildiğin her şeyi bir kenara bırak şimdi. Onun geleceğini görmeye çalışmadan asla iyi bir anne olamazsın. Ve bir anne olarak çocuğuna olan gerçek sevginin ilk şartının, ona olan tüm hislerini terbiye etmekten geçtiğini anlayacaksın.”

Beni Bu Kadar Sevme Anne Kitabı tanıtım Amaçlıdır.

Gölge kitabının yazarı Ahmet Naç tüm anne babalar, öğretmenler, eğitmenler için yazdı… Beni Bu Kadar Sevme Anne, çocuğunu en doğru şekilde yetiştirmek isteyen herkes için başucu kitabı olacak. İçindeki çocuğun hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere ise ilham verecek.

Her ebeveynin ve eğitimcinin edinmesi gereken bir kitap Beni Bu Kadar Sevme Anne. Eğitimciliğiyle tanınıp TED konuşmasıyla geniş kitlelere ulaşan Ahmet Naç ikinci kitabında da doğru bir eğitim ve çocuk yetiştirmede önemli unsurlar üzerinde duruyor.

Bir önceki yazımız olan Barbar Yeni Dünya - Mehmet Sağbaş başlıklı kitabımızda Barbar Yeni Dünya Mehmet Sağbaş, Barbar Yeni Dünya Mehmet Sağbaş epub indir ve Barbar Yeni Dünya Mehmet Sağbaş özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.