Belalı Dörtlü'ye Karşı - Gülsevin Kıral - PDF E-Kitap Oku, İndir
Belalı Dörtlü’ye Karşı – Gülsevin Kıral

Belalı Dörtlü’ye Karşı – Gülsevin Kıral

Lisans / Fiyat: ücretsiz
Yıl: 09/2017
Eklenme: Ağustos 17th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 144
Yazar: Gülsevin Kıral

174 Kişi Tarafından Görüldü

“Ömer Hepçözer Dedektiflik Bürosu” dizisiyle çok sevilen ödüllü yazar Gülsevin Kıral, son romanında bir okul hikâyesi anlatıyor. Küçük bir sınıfta yaşananların hayata ilişkin değerli ipuçları taşıdığını hatırlatan yazar, kötü davranışların nedenlerini sorguluyor, çocukların masumluğundan yana taraf oluyor. “Formül Hasan”, “Edison Ege”, “Belalı Dörtlü” gibi ilgi çekici karakterler ve eğlenceli diyaloglar eşliğinde, akran zorbalığı konusunu tartışmaya açan roman, dayanışmanın ve haksızlıklara karşı çıkmanın önemine değiniyor. Resimleriyle de dikkati çeken kitap, iletişimden gökbilime pek çok temayı içinde barındırıyor.

Ege, evde yaptığı teleskopunu sınıfa göstereceği için çok heyecanlıdır. Aralarına yeni katılan Ceylan bile, bu sayede arkadaşlarıyla kaynaşır. Ama sınıfın Belalı Dörtlü’sü her zamanki gibi can sıkmaktadır. Teleskop heyecanını söndürmeleri ve Ceylan’ın dişleriyle dalga geçmek için sırasına havuç bırakmaları yetmezmiş gibi, asla ödev yapmayıp kopya çekmektedirler. Neyse ki, Ege’nin aklına müthiş bir fikir gelir! Kurulan dayanışma zinciri, Belalı Dörtlü’yü hizaya getirecek midir?

 Kitap tanıtım amaçlıdır.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Garp Cephesinde Yeni Bir Şey Yok - Erich Maria Remarque başlıklı kitabımızda Garp Cephesinde Yeni Bir Şey Yok, Garp Cephesinde Yeni Bir Şey Yok epub ve Garp Cephesinde Yeni Bir Şey Yok pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.