Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek – Sinem Gerger Akınal

Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek – Sinem Gerger Akınal

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ekim 23rd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 216
Yazar: Sinem Gerger Akınal

100.999 Kişi Tarafından Görüldü

Tam kendinizi sıcacık yatağınıza bıraktınız yine bir ağlama sesi… Karnı tok, gazı yok. Altı temiz, pişik yok. Kucakta pışpış, ayakta salla, yatağına yatır, kaldır, yine yatır. Olmadı odada gezdir. En sevdiği oyuncağı eline tutuştur, pencereden baktır. Her gece saatlerce çırpın ve sonunda pes et.

Her yöntemi denemenize rağmen sonuç huzursuz, mutsuz bir bebek ve zombiye dönüşmüş bir anne mi? Bunu tersine çevirmek ve kesintisiz gece uykularına sahip olmak mümkün.

Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

Uyku danışmanı Sinem Gerger Akınal’la uykuyla ilgili tüm kafa karıştırıcı sorular rafa kalkıyor. Bebekten bebeğe, anneden anneye değişen yöntemlerle, sınırlarınızı zorlamadan ve sinirlerinizi yıpratmadan sizi rahatlatacak ve bilinçlendirecek bir kitapla tanışmaya hazır olun.  Bir de cin gibi etrafa bakan o minik gözlerin bir anda kapanıp bebeğinizin dinlendirici bir uykuya dalmasının size yaşatacağı huzura!

Çünkü artık BEBEĞİNİZ UYKUYU ÇOK SEVECEK!

“Dili ve yaklaşımı yumuşacık, anlaşılır, güvenilir, bebeğiniz ve kendiniz için doğru adres.”

-Ebru Akel-

“Uykuya geçişi kolaylaştırmanız, bebeğinizin kendi uyku ritmini oluşturmasını sağlayacak, büyüme ve gelişimini destekleyecektir. Her çocuğun uyku düzeni farklıdır. İşte yavrunuzun kendi düzenini keşfetmesine yardımcı olacak bir kitap…”

-Çocuk Gelişimi ve Özel Eğitim Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt-

Bir önceki yazımız olan Sevgiler Beno'dan - Benokız başlıklı kitabımızda Sevgiler Beno'dan, Sevgiler Beno'dan epun indir ve Sevgiler Beno'dan özet hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek – Sinem Gerger Akınal” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.