Asla Pişman Olma (Liar's Club Serisi 3) - Celeste Bradley - PDF E-Kitap Oku, İndir
Asla Pişman Olma (Liar’s Club Serisi 3) – Celeste Bradley

Asla Pişman Olma (Liar’s Club Serisi 3) – Celeste Bradley

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mayıs 2014
Eklenme: Ekim 16th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 454
Yazar: Celeste Bradley

77 Kişi Tarafından Görüldü

RITA Ödüllü Yazar Celeste Bradley’den unutamayacağınız bir seri:

Yalancılar Kulübü

KURAL-3 : Asla Pişman Olma

James Cunnington’ın önünde acil bir görev vardı: Yalancılar Kulübü’nün kayıp şifre kırıcısı olan ve Napolyon’la işbirliği yaparak ihanet ettiğinden şüphelenilen adamın kızını bulmak zorundaydı.

En büyük sorunuysa zamandı. James, bakımını üstlendiği çocuğun yeni öğretmeninin bir şeyler sakladığına emin olmasına rağmen aramakta olduğu kadınla aynı evde yaşadığından tam anlamıyla habersizdi.

Çaresiz ve açlıktan ölmek üzere olan Phillipa Atwater ise bilgili, genç öğretmen kılığına girmek için erkek kıyafetleri giymek zorundaydı. Neyse ki bu zeki ve rahatsız edici gizlilik, Fransız casuslar tarafından acımasızca kaçırılan babasını aramak için zaman kazanmasını sağlayacaktı.

Babasının emanet ettiği gizemli not defterini dikkatlice koruyan Phillipa, her yanı tehlikelerle dolu gibi hissediyordu. Yakışıklı yeni patronu James Cunnington’ın evinde bile güvende değildi. Phillipa, arzunun hedefe doğrultulmuş bir kurşun kadar ölümcül olabileceğini keşfetmek üzereydi.

“Macera ve ateşli bir tutkuyla en cesur okuyucuları bile tatmin ediyor.”
-Romantic Times-

Bir önceki yazımız olan Kibarlık Budalası - Molière başlıklı kitabımızda Kibarlık Budalası Molière, Kibarlık Budalası Molière epub indir ve Kibarlık Budalası Molière epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.