Asla Bir İskoçyalı Sevme - Maya Banks - PDF E-Kitap Oku, İndir
Asla Bir İskoçyalı Sevme – Maya Banks

Asla Bir İskoçyalı Sevme – Maya Banks

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: haziran 2014
Eklenme: Aralık 14th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 336
Yazar: Maya Banks

81 Kişi Tarafından Görüldü

Caelen Mc Cabe’in saf kalbi öyle büyük bir ihanete uğramıştı ki klanı geri dönüşü olmayan bir yola sürüklenmişti. Artık aileye olan sadakatini her şeyden üstün tutuyordu. Ağabeyinin son anda evlenmekten vazgeçtiği geliniyle hayatını birleştirme sorumluluğu ona verilmişti. İki klan arasındaki ilişkilerin düzelmesi buna bağlıydı. Güzel Rionna McDonald ideal bir eş olsa da Caelen hiçbir kadına güvenmiyordu, özellikle de adeta eziyet edercesine onu baştan çıkaran bu kadına.

Babasının güç oyununda bir günah keçisi olan Rionna görevini yerine getirecektir, ancak bunu yaparken kalbini ve onurunu korumaya yemin etmiştir. Her şeye rağmen Caelen’in şehvetli dokunuşları gardını indirmesine sebep olur, fakat klanı kadar duygularını da şiddetle koruyan kocasına duyduğu hisleri bastırmaya devam eder. Ne zamanki McCabe efsanesi için savaş kapıya dayanır, Rionna’nın gerçek savaşçı duyguları da gün yüzüne çıkar. Babasının gazabına uğramaktan korkmayarak, düşmanlarının hiddetini hiçe sayarak Rionna, Caelen’i kurtarmak pahasına hayatını riske atacaktır.

Bir önceki yazımız olan Şahmelek - Merve Akıncı başlıklı kitabımızda Şahmelek Merve Akıncı, Şahmelek Merve Akıncı epub indir ve Şahmelek Merve Akıncı epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.