Artık Özgürsün (Trajik Bir Kaza.. Kaçamayacağın Bir Geçmiş..) – Clare Mackintosh

Artık Özgürsün (Trajik Bir Kaza.. Kaçamayacağın Bir Geçmiş..) – Clare Mackintosh

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2016
Eklenme: Temmuz 10th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 408
Yazar: Clare Mackintosh

84 Kişi Tarafından Görüldü

Artık Özgürsün ; Çiğnenen bir kadının onuruysa…
Susmak cinayet, alttan almak teslim olmaktır!

Jenna Gray’in korku, acı ve endişeyle dolu dünyası, beş yaşındaki bir çocuğun ölümüyle sonuçlanan trajik bir kazayla birlikte iyice altüst olmuştur. Artık hayatına devam edebilmesinin tek yolu, zor da olsa, yıkıntıların arasından kendine bir yol açıp her şeye silbaştan başlamaktır.

Bir kâbus gibi üzerine çöken çaresizliği, kaçmaya sürükler onu. Galler sahilindeki yıkık dökük bir kır evine yerleşir.

Burada yaşama yeniden tutunmaya çalışacak, yaralarını sarıp korkularının üstesinden gelmeye, hayatını sonsuza dek değiştiren o korkunç kasım akşamının etkisinden kurtulmaya çabalayacaktır. 

Fakat geçmişten kaçış yoktur. Suskunluğun ve korkunun sonuçları yıkıcı olacaktır… 

“Fırtına gibi bir psikolojik gerilim. İçinde her şey var: nefes kesici sürprizler, müthiş bir tempo ve mükemmel karakterler. Bu kitap kalbinizi sıkıştıracak ve suratınızın tam ortasına sıkı bir yumruk indirecek!” 

Mark Edwards


“Sürpriz U dönüşüyle son derece sürükleyici, müthiş bir roman. Tek kelimeyle bayıldım ve bitmesini istemedim.” 
Peter James 

“Ustalıkla kurgulanmış bir gerilim romanı.”
Trendeki Kız romanın yazarı Paula Hawkins

GİRİŞ KISA AÇIKLAMASI

Rüzgâr ıslak saçlarım yüzüne savuruyor, suratına çarpan yağmurda gözlerini bile açamıyordu. Sokaktaki herkes böyle havalara özgü bir telaş içindeydi.

Çenesini yakasına gömmüş, kaygan kaldırımlarda koşar adım yürüyen insanlar… Yoldan geçen arabalar… Arabaların sıçrattığı çamurla ıslanan paçalar… Trafiğin gürültüsü yüzünden doğru dürüst hiçbir şey duyulmuyordu.

Okulun kapıları açılır açılmaz günün özetini geçmeye başlayan ufaklığın ancak birkaç kelimesini yakalayabilmişti. Büyüyüp yepyeni bir dünyaya adım atmanın soluksuz heyecanıyla konuşuyordu ufaklık. Ağzından dökülen sözcüklerin başı sonu belli değildi.

En iyi arkadaşından, uzayla ilgili bir okul projesinden ve yeni bir öğretmenden bahsediyordu galiba. Atkının içinden ısıran sert soğuğa aldırış etmeden, onun bu heyecanlı haline bakıp gülümsedi.

Başını kaldırıp gülümseyerek karşılık veren çocuğun yüzü de yağmurdan payına düşeni almış; gözlerini çevreleyen ıslak kirpikleri birbirine yapışmıştı.

Bir önceki yazımız olan Derin Sular - Robert Bryndza başlıklı kitabımızda Derin Sular Robert Bryndza epub indir, Derin Sular Robert Bryndza epub oku ve Derin Sular Robert Bryndza pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.