3391 Kilometre - Beyza Alkoç - PDF E-Kitap Oku, İndir
3391 Kilometre – Beyza Alkoç

3391 Kilometre – Beyza Alkoç

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 12th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 472
Yazar: Beyza Alkoç

834 Kişi Tarafından Görüldü

Bir Mesafe Aşkı Hikâyesi

Yağmur böyle güzel yağar mı bir daha şimdi çıkıp ıslanmazsak?

“O gün, bana ‘Sinemaya gidelim mi?’ diye sordu. 3391 kilometre öteden, şehirlerce, denizlerce uzağımdan… Yanımdaki insanlar görmezken beni, o bana imkânsız olduğunu bile bile ‘Sinemaya gidelim mi?’ dedi…”

Aylarca sesini duymadığınız, yüzünü görmediğiniz, dokunmadığınız, kokusunu almadığınız, aynı sokaktan geçme ihtimalinizin dahi olmadığı, aynı fotoğrafın içinde bile bulunamayacağınız, sizden kilometrelerce, hatta denizlerce, adalarca ve şehirlerce uzakta olan bir insana âşık olur muydunuz?

Kitap Tanıtım Amaçlıdır.

Kendinize yapar mıydınız bunu?

Bu hikâye, uzak bir ilişkinin hikâyesi! Birbirlerini görmeden ve duymadan, aylar boyunca gece gündüz konuşan; birbirlerine bu kadar uzak, ama bir o kadar da yakın olan; aralarına giren onca kilometreye rağmen birbirlerine âşık iki insanın hikâyesi! Burası bizim gezegenimiz, burada her şey anını bekler. Burası, bizim 3391 kilometrelik gezegenimiz…

“Seni görmem için yanımda olmana gerek yok. Gözlerim kapalıyken de görebiliyorum seni. Zaten seni gözlerim kapalıyken görebiliyorum sadece…”

Bir önceki yazımız olan Çevrimdışı Aşk - Şebnem Burcuoğlu başlıklı kitabımızda Çevrimdışı Aşk Şebnem Burcuoğlu, Çevrimdışı Aşk Şebnem Burcuoğlu epub indir ve Çevrimdışı Aşk Şebnem Burcuoğlu epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.